خدمات - وکیل عدلیه

مشاوره حقوقی

برای اطمینان از حصول موفقیت، پیش از هر کاری از یک وکیل متخصص مشاوره بگیرد. گروه وکلای وکیل عدلیه، آمادگی آن را دارد تا بصورت موردی و دائمی، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

در صورتی که انجام مشاوره منجر به عقد قرارداد شود، مبلغ مشاوره از حق الوکاله کسر خواهد شد.

وکالت

در صورتی که برای طرح دعوا و یا دفاع در محاکم قضایی و شبه قضایی، نیاز به وکیل داشتید، با گروه وکلای وکیل عدلیه تماس بگیرد.

پس از تماس با ما و انجام مشاوره اولیه، یکی از وکلای زبده گروه در تا انتهای مسیر و احقاق حقوقتان، در کنارتان خواهد بود.

وکالت چه دعاوی را برعهده می گیریم؟

گروه وکلای وکیل عدلیه، آمادگی دارد تا در طول مسیر دادرسی، از طرح دعوا تا صدور رأی، در دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری، مراجع شبه قضائی اداری، مالیات، و کار، همراه شما باشد.

چرا گروه وکلای وکیل عدلیه را انتخاب کنیم؟

– وکلای گروه وکیل عدلیه، دارای سابقه ای طولانی در دعاوی اداری، مالیاتی و کار می باشند.

– تمامی وکلای گروه به صورت مستمر تا انتهای کار، با تشکیل جلسات منظم بر روی پرونده مطالعه کرده و در واقع شما با پرداخت حق الوکاله یک وکیل، از نظرات و تجربیات گروهی از وکلای زبده بهره مند می شوید.

– وکیل عدلیه با درک شرایط اقتصادی کشور، ضمن تعیین حق الوکاله ای منصفانه، امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله را برای شما فراهم کرده است.

تنظیم قرارداد 

تنظیم قراردادهای حقوقی- وکیل عدلیه

 

در تنظیم قرارداد دقت کنید!

قراردادهای حقوقی، ریزه کاری ها و تعهدات مختلفی را شامل می شود. قرارداد خوب و حرفه ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی که هزینه های زیادی را هم به فرد تحمیل می کند پیشگیری می‌کند. وکلای گروه وکیل عدلیه، دارای سابقه ای طولانی در تنظیم قراردادهای حقوقی هستند.

قبل از امضای قرارداد، از تأمین منافع خود اطمینان حاصل کنید.

هیچ گاه قراردادهای حقوقی را بدون بررسی امضاء نکنید، قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی از منافع خود اطمینان حاصل کنید تا در معرض خطر قرار نگیرید.

ارائه مشاوره تخصصی قراردادهای حقوقی در گروه وکلای وکیل عدلیه

قراردادهای حقوقی پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. برای همین قبل از تنظیم و امضای قرارداد، به وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب و حرفه‌ای گروه وکلای وکیل عدلیه مراجعه کرده و از نظرات کارشناسی آنها استفاده کنید.

تنظیم اوراق قضایی

با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت، لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران مجرب گروه وکلای وکیل عدلیه تنظیم کنید.

برای تنظیم اوراق قضایی چکار کنیم؟

کافی است تا توضیحی در خصوص درخواست خود ارائه کنید، مدارک مرتبط را در اختیار ما قرار دهید، و درخواست خود را با ما در میان بگذارید.